top of page

Projekt systemu nawadniania

Kiedy każda kropla jest na wagę złota postaw na oszczędne rozwiązania!  Właściwie zaprojektowany system nawadniający zmniejsza wydatki za wodę, oszczędza czas i pieniądze!

Jeśli jesteś właścicielem ogrodu zapewne choć raz zastanawiałeś się nad instalacją systemu nawodnienia. Jeśli instalacja jest właściwie zaplanowana, każdej z Twoich roślin zostanie dostarczona odpowiednia ilość wody w najkorzystniejszej porze podlewania. System pracuje regularnie, w sposób automatyczny, dzięki czemu nie musisz martwić się o kondycję trawnika i roślin gdy jesteś na wakacjach! Chcesz dowiedzieć się więcej o kosztach i otrzymać wstępną wycenę? Skontaktuje się z Nami!

Projekt systemu nawadniającego. Projekt instalacji nawadniania w ogrodzie.
projekt nawodnienia

Montaż systemu nawadniania

Masz zamiar wymienić lub założyć nowy trawnik? Jest to najlepszy moment na montaż systemu nawadniania! Jeśli zaś jesteś posiadaczem trawnika w zadowalającym stanie, również możliwe jest wykonanie systemu podlewania ogrodu bez znaczącej ingerencji w jego dotychczasowy wygląd.

Montaż systemu nawadniającego przed założeniem trawnika znacznie ułatwia rozprowadzanie rur, przewodów i zraszaczy oraz umożliwia zamontowanie siatki na krety. Jeśli jednak Twój trawnik jest w świetnej formie ale już dość ręcznego podlewania, bez wahania podejmiemy się montażu systemu nawadniającego. Wykorzystujemy maszyny, które wykonują wąskie wykopy pod instalację systemu. Darń zostaje zdemontowana i zamontowana ponownie po ułożeniu nawadniania. Po kilku tygodniach znika jakikolwiek ślad po montażu, a trawnik wygląda lepiej niż kiedykolwiek! Pracujemy na materiałach wiodących firm na rynku takich jak Hunter i RainBird.

Montaż systemu nawadniającego. System nawadniania trawnika w ogrodzie.
montaż nawadniania

Serwis systemu nawadniania

System nawadniający w ogrodzie zainstalowany i wszystko odbywa się automatycznie. Teraz należy jedynie pamiętać o regularnym serwisie!

Aby instalacja systemu podlewania ogrodu działała prawidłowo konieczne jest przeprowadzanie serwisu co najmniej dwa razy w roku – wiosną i jesienią. Wiosną uruchamiamy system oraz sprawdzamy pracę wszystkich sekcji i zraszaczy oraz kalibrujemy zasięgi nawadniania. Późną jesienią przygotowujemy system nawadniający na nadejście zimy. Opróżniamy całą instalacje z wody by nie uszkodziła go podczas mrozów. W trakcie sezonu kontrolujemy pracę zraszaczy oraz ustawienia sterownika.

Serwis instalacji systemu nawadniania trawnika. CZyszczenie systemu nawadniania. Konserwacja systemu nawadniania.
serwis nawadniania

Systemy nawadniania — Olsztyn

 

Piękny, zadbany trawnik przed domem lub wspaniały ogród mogą stanowić prawdziwą ozdobę całej posesji, zachwycając zarówno domowników mogących codziennie oglądać kojącą zieleń, jak i odwiedzających ich gości. Do tego niezbędna jest jednak regularna pielęgnacja obejmująca nie tylko usuwanie chwastów, przycinanie gałązek czy trawy, ale również właściwe nawadnianie roślin. Systematyczność ma w tym przypadku duże znaczenie, ale z czasem może okazać się uciążliwa i czasochłonna. Warto zatem postawić na systemy automatycznego nawadniania ogrodów oraz trawników oferowane przez naszą firmę. Proponujemy profesjonalny montaż instalacji tego rodzaju na terenie Olsztyna i okolic.

Automatyczne nawadnianie ogrodów w Olsztynie i pobliskich miastach

W naszej firmie zajmujemy się instalacją systemów nawadniania ogrodów i trawników dla Klientów z Olsztyna, a także okolicznych miejscowości. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu uznanych producentów, który pozwala na automatyczne zapewnianie roślinom odpowiedniej ilości wody o właściwych porach dnia. Jednocześnie jest to sposób na oszczędność pieniędzy oraz ekologię za sprawą optymalnego poziomu zużycia wody. Systemy nawadniania znakomicie sprawdzają się na co dzień, a ponadto stanowią świetny wybór na przykład, by zadbać o trawnik choćby podczas wyjazdu wakacyjnego. Przy regularnej konserwacji będą one spełniać swoje zadanie przez długie lata.

Fachowy montaż instalacji nawadniania ogrodu lub trawnika

Na instalację systemu nawadniania trawy lub roślin w ogrodzie od naszej firmy często decydują się osoby budujące wymarzony dom, jeszcze przed założeniem trawnika. Na sprzęt tego rodzaju można jednak postawić także w przypadku gotowych terenów zielonych. Dysponujemy bowiem specjalistycznymi maszynami oraz bogatym doświadczeniem, co pozwala nam na montaż urządzeń do nawadniania bez znaczącej ingerencji w istniejący trawnik. Dzięki temu każdy Klient z Olsztyna może cieszyć się piękną zielenią tuż przy swoim domu. Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!

  • Facebook Czas na trawnik
bottom of page